Ako môžem pomôcť?

Organizátori Medzinárodného maratónu mieru v spolupráci s Karpatskou nadáciou vybrali tri organizácie (Centrum pomoci Ligy proti rakovine Košice, Novorodenec.sk, n. o. a Oáza – nádej pre nový život, n. o.), ktoré zapojili do projektu Bež so srdcom. Tieto organizácie môžete podporiť dvomi spôsobmi:

  1. Priamym finančným darom cez portál ĽudiaĽuďom.sk
  2. Vydražením štartového čísla na Maratón alebo Polmaratón, prípadne Minimaratón.
Vydraž si štartové číslo

1. Prihlás sa

Prihláste sa so svojím účtom ĽudiaĽuďom alebo si vytvorte nový registrovaním sa.

2. Vyber si organizáciu a disciplínu

Vyber si organizáciu, ktorej si sa rozhodol pomôcť. Odhadni svoje športové schopnosti a zvoľ si disciplínu (Maratón/Polmaratón alebo Minimaratón)

3. Vydraž si štartové číslo

Štartové číslo získava najvyššie podanie. Potvrdenie o vydražení dostaneš e-mailom.

Maratón v pohybe

Staňte sa aj vy súčasťou charitatívneho projektu Bež so srdcom, ktorý organizuje Medzinárodný maratón mieru a Karpatská nadácia. Ak ste bežec a chcete spojiť svoj štart na MMM s ušľachtilým činom a zároveň získať špeciálne štartové číslo, vydražte si ho prostredníctvom benefičnej elektronickej aukcie.

Benefičným štartovným v riadnych disciplínach podporíte charitatívnu organizáciu podľa vlastného výberu v sume minimálne 39 EUR, prípadne vyššou sumou v závislosti od víťazného podania benefičnej elektronickej aukcie.

Benefičným štartovným v prípade Minimaratónu podporíte charitatívnu organizáciu podľa vlastného výberu v sume minimálne 11 EUR prípadne vyššou sumou v závislosti od víťazného podania benefičnej elektronickej aukcie.

Víťazom aukcie sa stáva dražiteľ s najvyšším podaním a v prospech organizácie je pripísaná suma, za ktorú sa štartové číslo vydraží. Tento spôsob získania štartového čísla končí vypredaním čísel a najneskôr 30. augusta 2016.

Fotogaléria

Pozrite si fotografie z minulých ročníkov Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach.

Viac fotografií

Povedali o nás

Spájanie behu s charitou je trendom na celom svete. Medzinárodný maratón mieru sa dnes zapája omnoho aktívnejšie do pomoci tým, ktorí to potrebujú. Čo si na prístupe organizátorov vážim najviac je, že dávajú bežcom na výber medzi tromi projektmi. Navyše výťažok z aktivity ostáva v regióne.
Roland Kyška / riaditeľ ĽUDIA ĽUĎOM, n. o.

Partneri projektu

Medzinárodný maratón mieru Karpatská nadácia ĽudiaĽuďom Internet.sk Dnes 24 Sport7